Maciej Kabat
Manager

Pan Maciej Kabat jest ekspertem w zakresie tematyki rynku kapitałowego z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Karierę rozpoczął w 2007 r. w butiku bankowości inwestycyjnej Concordia, następnie jako Espirito Santo Investment Bank, obecnie Haitong Bank. Od 2011 r. pracował w Domu Maklerskim AmerBrokers na stanowisku Analityka Akcji, następnie p.o. Dyrektora Departamentu Analiz.

Od 2013 r. do 2016 r. związany był z INVISTA Domem Maklerskim, gdzie, jako Główny Analityk, specjalizował się w analizie sytuacji finansowej spółek oraz brał udział w projektach pozyskania finansowania dla tych podmiotów. Od 2017 r. pracował w Domu Maklerskim Vestor na stanowisku Managera w Departamencie Oferowania i Doradztwa Korporacyjnego. Posiada doświadczenie w zakresie zarządzania zespołami specjalistów, jest też autorem publikacji dotyczących tematyki rynku kapitałowego.

Pan Maciej Kabat jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (2007 r.), specjalizacja Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstw. Mówi biegle po polsku, angielsku i rosyjsku.